120 minut za sterami Airbusa 320

Data ważności: 12 miesięcy od daty zakupu

Forma zakupu:

  • voucher online (wysyłany mailem)
  • zestaw prezentowy (przesyłka kurierska)

Dostepne dni lotu:

  • poniedziałek – piątek: 14 – 22
  • sobota i niedziela: 10 – 22

Lokalizacja: Warszawa, ul. Głębocka 5

Per aspera, ad astra

Wybranie vouchera 120-to minutowego daje ogromne możliwości dokładnego poznania Airbusa i przestrzeni powietrznej.

Wszyscy Nasi Instruktorzy są pilotami zawodowymi, z którymi w czasie dwóch godzin odbędziesz lot zgodnie z zasadą „as real as it gets” – według procedur stosowanymi w realnym świecie w samolotach komunikacyjnych, na wybranej przez Ciebie trasie lotu. Twoją wizytę poprzedzi krótki briefing – omówienie najważniejszych zagadnień teoretycznych istotnych podczas lotu. Podczas całej wizyty będziesz znajdował się pod opieką Naszego Instruktora, który zapewni Ci niezbędne wsparcie występując w roli drugiego członka załogi.

Lokalizacje odwzorowane na całym świecie, możliwości zmiany pogody i osiągów maszyny, a nawet zaprogramowania usterek umożliwią Ci poczucie się jak kapitan najprawdziwszego rejsowego odrzutowca. To czy wybierzesz zimowy lot w austriackie Alpy klucząc między górami, podejście z widocznością do raju spotterów na Karaibach czy wykorzystanie funkcji automatycznego lądowania w czasie cyklonu tropikalnego w Azji zależy tylko od Twojej wyobraźni.

Voucher może być również wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci osoby. To przeżycie jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju i każdy kto choć raz zasiadł za sterami Airbusa 320 będzie chciał to niejednokrotnie powtórzyć.

Ważne informacje

  1. Prosimy o przyjście 15 minut przed planowanym lotem. W przypadku spóźnienia się istnieje możliwość przesunięcia Twojej rezerwacji na inny termin.
  2. Podczas całego lotu mas zapewnioną opiekę licencjonowanego instruktora.
  3. Pakiet 120-minutowy jest dostępny w formie vouchera elektronicznego, którego przesyłamy mailem lub zestawu prezentowego wysyłanego kurierem.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');