Zespół

Poznaj nasz zespół profesjonalnych instrukturów.

MARTA

Urodzona w 1990 roku, z pochodzenia Ślązaczka. Miłością do lotnictwa zarazili ją rodzice. Wychowanka i członkini Aeroklubu Gliwickiego. Rozpoczęła swoją lotniczą przygodę od kursu szybowcowego w 2006 roku. W 2010 roku uzyskała licencję pilota turystycznego, a następnie, w tym samym ośrodku, rok później – licencję pilota zawodowego. Ukończyła studia na specjalności pilotaż na Politechnice Rzeszowskiej. Od 2015 roku pilot liniowy na samolocie Embraer, od dwóch lat w randze kapitana. Marta jest aktywnym zawodnikiem szybowcowym, przez 7 lat należała do Szybowcowej Kadry Narodowej – początkowo juniorów, następnie kobiet. 

PAWEŁ

O lataniu marzył od dzieciństwa. W 2011 r. rozpoczął szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Warszawskim, w którym lata do tej pory. Równocześnie pracował w Instytucie Lotnictwa, gdzie uczestniczył w badaniach konstrukcji lotniczych. W 2019  ukończył szkolenie do zawodowej licencji pilota samolotowego. Obecnie lata w liniach lotniczych na samolocie Airbus A320, a wolny czas spędza na lotnisku aeroklubowym latając na szybowcach.

ZOSIA

Od 2007 w Aeroklubie Warszawskim. Niedługo później, w 2009 zostaje licencjonowaną kobietą pilot. Do 2012 roku czas spędza w Szybowcowej Kadrze Juniorów oraz Kobiet i na udziale w zawodach przelotowych. Od 2013 szkolenie samolotowe. Studiuje w Dęblinie na kierunku pilotaż, zdobywa kolejne licencje i uprawnienia oraz bierze udział w Mistrzostwach Polski i Świata w lataniu rajdowo – nawigacyjnym (w pierwszej w historii kobiecej załodze). Od 2016 jest w PLL LOT, latając na samolocie Bombardier Q400. Latem 2018 r. spełnia się jej największe marzenie – awans kapitański.

MARIANO

Urodzony w roku 1986 w Buenos Aires. Przygodę z lataniem rozpoczął jeszcze w Argentynie w 2005 r. na samolocie Piper PA-11 Cub Special w prestiżowym aeroklubie Centro Universitario de Aviacion (założony w 1929 r.). Mariano jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej na kierunku Lotnictwo i Kosmonautyka. Posiada doświadczenie m. in. jako instruktor samolotowy, jako pilot w pracach lotniczych i w Business Aviation. Dziś pilot liniowy. W wolnym czasie lubi grać w piłkę i przyrządzać tradycyjne „Asado”.

ELA

Doświadczenie zawodowe zdobywała w lotach patrolowych przemierzając góry i wybrzeża Bałkańskie, latając ze skoczkami spadochronowymi oraz przy przewozie medycznym. Choć obecnie życie zawodowe związała z samolotami pasażerskimi w liniach lotniczych, w głębi je duszy drzemie romantyczny duch przemierzający oczami wyobraźni bezdroża Alaski i bezkresne afrykańskie sawanny. Jej pasją jest dynamika i w taką podróż zapewne Cię zabierze. Dusza akrobaty sprawia, że w jej rękach wirtualny Airbus A320 znajduje się w stanach o jakich nie śnili jego „konstruktorzy”.

MACIEK

Specjalistyczne wykształcenie i praca w organizacji obsługi technicznej pozwoliła mu poznać samoloty od podszewki gdyż kierowca, nawet podniebnego autobusu, powinien doskonale wiedzieć co ma pod maską. A doświadczenie w roli wykładowcy lotniczych przedmiotów teoretycznych pozwoliło mu opanować sztukę tłumaczenia nawet najbardziej skomplikowanych aeronautycznych zagadnień. Lot z Maćkiem będzie przepełniony lotniczymi ciekawostkami, odpowiedziami na miliony Twoich pytań, wykonany według najwyższych standardów narzucanych przez władze lotnicze.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Lot 30 min.

235 zł

Lot 60 min.

449 zł

Lot 90 min.

625 zł

Lot 120 min.

799 zł

Godziny otwarcia

Zapraszamy do nas przez cały tydzień

Poniedziałek – Piątek

14 – 22

Sobota – Niedziela

10 – 22

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');