60 minut za sterami Airbusa 320

Data ważności: 12 miesięcy od daty zakupu

Forma zakupu:

  • voucher online (wysyłany mailem)
  • zestaw prezentowy (przesyłka kurierska)

Dostepne dni lotu:

  • poniedziałek – piątek: 14 – 22
  • sobota i niedziela: 10 – 22

Lokalizacja: Warszawa, ul. Głębocka 5

Jeśli raz Posmakowałeś latania…

…będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo, bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić” (L. Da Vinci). 60-minutowy lot to idealna okazja do zapoznania się z pracą pilota. Przed rozpoczęciem lotu otrzymasz niezbędny instruktaż teoretyczny, dlatego przyjdź 15 minut przed umówioną godziną.

Będziesz miał możliwość startować i lądować kilka razy, a nawet spróbować zrobić tzw. „touch and go”. Będziesz w stanie latać nad kilka różnymi miastami na świecie. W zależności od twojego zainteresowania i poziomu zaawansowania będziesz mógł uruchamiać silniki, kołować po drodze kołowania a nawet wykonać lądowanie wg. przyrządów. Instruktor zadba o to, abyś dowiedział się wszystko co chcesz wiedzieć o lataniu.

Voucher może być również wspaniałym prezentem dla bliskiej Ci osoby. To przeżycie jest naprawdę jedyne w swoim rodzaju i każdy kto choć raz zasiadł za sterami Airbusa 320 będzie chciał to niejednokrotnie powtórzyć.

Ważne informacje

  1. Prosimy o przyjście 15 minut przed planowanym lotem. W przypadku spóźnienia się istnieje możliwość przesunięcia Twojej rezerwacji na inny termin.
  2. Podczas całego lotu mas zapewnioną opiekę licencjonowanego instruktora.
  3. Pakiet 60-minutowy jest dostępny w formie vouchera elektronicznego, którego przesyłamy mailem lub zestawu prezentowego wysyłanego kurierem.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');