Aktualności

Chcesz wiedzieć co słychać w świecie lotnictwa? Jakie są najnowsze trendy, najświeższe wiadomości? Zapoznaj się z naszymi aktualnościami poniżej. 

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA! Użyj kodu "holiday" przy zakupie vouchera na naszej stronie lub w lokalu, by odebrać 15% zniżki. Przyjdź do nas w wakacje z legitymacją studencka lub uczniowską, by odebrać 15min gratis do swojej aktualnej rezerwacji. Promka obowiązuje do końca...

czytaj dalej
Warsztaty lotniczo-edukacyjne

Warsztaty lotniczo-edukacyjne

Wraz z British School zapraszamy dzieci na warsztaty lotniczo-edukacyjne, których celem jest zapoznanie oraz zainteresowanie dzieci tematem lotnictwa. Organizujemy 3 dniowe warsztaty, w małych grupach. Także liczy się kolejność zgłoszeń.

czytaj dalej
Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajkowy Dzień Otwarty

Wychodzimy Wam na przeciw i ogłaszamy Mikołajkowy Dzień Otwarty u nas na Symulatorze Samolotu A320 na Głębocka 5 w Warszawie. Każdy kto przyjdzie będzie mógł skorzystać z możliwości 20min darmowego lotu, co by nabrać smaku na latanie!

czytaj dalej
Ho ho ho

Ho ho ho

Ty już wiesz o co chodzi prawda? My też dlatego już teraz wjechała do nas zniżka na Mikołajki. Obserwuj naszego Facebooka lub Instagrama, a znajdziesz tam aktualne kody promocyjne do zakupu voucherów tu na stronie lub w lokalu.

czytaj dalej
Black Week

Black Week

Zakupowe szaleństwo 3…2…1…?
Jak co roku czekają na Was wspaniałe okazje na zakup naszych voucherów. To co u nas kupujecie to możliwość obdarowania drugiej osoby niezapomnianymi wrażeniami, masą niesamowitych przeżyć, których doświadczyć można tylko latając. U nas dodatkowo, mimo, że jesteśmy w branży lotniczej, ślad węglowy znikomy, także jak to mówią – zero wyrzutów sumienia! Już zaraz na nasze media społecznościowe wjadą promocyjne kody do zakupu voucherów. STAY TUNED!

czytaj dalej
Dzień otwarty

Dzień otwarty

Niedawno urządziliśmy u siebie pierwszy dzień otwarty. Odwiedziło nas bardzo wielu z Was i podobno dobrze się bawiliście, dlatego obiecujemy, że już niedługo to powtórzymy! Obserwujcie nasze media społecznościowe – facebooka i instagrama i zostańmy w kontakcie! Na zdjęciu kolaż Waszych uśmiechniętych twarzy tego dnia! Jeśli nie dostałeś od nas zdjęć z wizyty, to napisz do nas na kontakt@jet-team.pl, na pewno coś znajdziemy jeszcze.

czytaj dalej
Zniżka załogowa

Zniżka załogowa

Czy wiesz, że u nas każdy członek personelu lotniczego ma 15% zniżki? Wpadaj do nas z licencją lub świadectwem i odbierz 15% zniżki dla pilotów, skoczków, stewardess, mechaników lotniczych, kontrolerów, dispatcherów etc. Do zobaczenia!

czytaj dalej

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Lot 30 min.

235 zł

Lot 60 min.

449 zł

Lot 90 min.

625 zł

Lot 120 min.

799 zł
Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');