Wraz z British School zapraszamy dzieci na warsztaty lotniczo-edukacyjne, których celem jest zapoznanie oraz zainteresowanie dzieci tematem lotnictwa.

Organizujemy 3 dniowe warsztaty, w małych grupach. Także liczy się kolejność zgłoszeń.

 

Terminy:

31.01 – 02.02., godziny 10:00 – 14:00 codziennie

07.02 – 09.02., godziny 10:00 – 14:00 codziennie

 

Cena warsztatów to 750 zł

W cenie 6h nauki w symulatorze, z czego ok 2h lotu, oraz 6h nauki podstawowej wiedzy o lotnictwie po angielskiego, w tym spotkanie z kontrolerem ruchu lotniczego.

Plan warsztatów to nauka latania na symulatorze, oraz wprowadzenie podstawowej wiedzy na temat czemu, jak, i dlaczego? samolot lata i potrzebuje do tego takiej, a nie innej infrastruktury lotniskowej. Postaramy się zainteresować dzieciaki fizyką lotu, budową samolotu, pogodą, oraz pokażemy jak sprawnie tworzyć zgrany zespół.

 

Ale to nie wszystko!

Równolegle będą się odbywały zajęcia z angielskiego, gdzie specjalnie wykwalifikowany do pracy z dzieciakami lektor, będzie wprowadzał lotnicze pojęcia i zagadnienia w języku angielskim! W lotnictwie podstawowym językiem komunikacji jest właśnie angielski.

 

A skoro już o komunikacji mówimy, to warto nadmienić, że o specjalnej frazeologii lotniczej też będziemy się uczyć, a co więcej dzieci będą miały okazję poznać i porozmawiać z zawodowymi kontrolerami ruchu lotniczego. Natomiast codzienne zajęcia na symulatorze będą prowadzone przez zawodowych pilotów. Na koniec warsztatów urządzimy konkurs lądowań.

 

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:

+48508319805 przedstawiciel Jet-Team, ela@jet-team.pl

+48513788178 Sekretariat British School, targowek@britishschool.pl

Zobacz nasze inne aktualności

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA! Użyj kodu "holiday" przy zakupie vouchera na naszej stronie lub w lokalu, by odebrać 15% zniżki. Przyjdź do nas w wakacje z legitymacją studencka lub uczniowską, by odebrać 15min gratis do swojej aktualnej rezerwacji. Promka obowiązuje do końca...

czytaj dalej
Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajkowy Dzień Otwarty

Wychodzimy Wam na przeciw i ogłaszamy Mikołajkowy Dzień Otwarty u nas na Symulatorze Samolotu A320 na Głębocka 5 w Warszawie. Każdy kto przyjdzie będzie mógł skorzystać z możliwości 20min darmowego lotu, co by nabrać smaku na latanie!

czytaj dalej
Ho ho ho

Ho ho ho

Ty już wiesz o co chodzi prawda? My też dlatego już teraz wjechała do nas zniżka na Mikołajki. Obserwuj naszego Facebooka lub Instagrama, a znajdziesz tam aktualne kody promocyjne do zakupu voucherów tu na stronie lub w lokalu.

czytaj dalej
Black Week

Black Week

Zakupowe szaleństwo 3…2…1…?
Jak co roku czekają na Was wspaniałe okazje na zakup naszych voucherów. To co u nas kupujecie to możliwość obdarowania drugiej osoby niezapomnianymi wrażeniami, masą niesamowitych przeżyć, których doświadczyć można tylko latając. U nas dodatkowo, mimo, że jesteśmy w branży lotniczej, ślad węglowy znikomy, także jak to mówią – zero wyrzutów sumienia! Już zaraz na nasze media społecznościowe wjadą promocyjne kody do zakupu voucherów. STAY TUNED!

czytaj dalej
Dzień otwarty

Dzień otwarty

Niedawno urządziliśmy u siebie pierwszy dzień otwarty. Odwiedziło nas bardzo wielu z Was i podobno dobrze się bawiliście, dlatego obiecujemy, że już niedługo to powtórzymy! Obserwujcie nasze media społecznościowe – facebooka i instagrama i zostańmy w kontakcie! Na zdjęciu kolaż Waszych uśmiechniętych twarzy tego dnia! Jeśli nie dostałeś od nas zdjęć z wizyty, to napisz do nas na kontakt@jet-team.pl, na pewno coś znajdziemy jeszcze.

czytaj dalej
Zniżka załogowa

Zniżka załogowa

Czy wiesz, że u nas każdy członek personelu lotniczego ma 15% zniżki? Wpadaj do nas z licencją lub świadectwem i odbierz 15% zniżki dla pilotów, skoczków, stewardess, mechaników lotniczych, kontrolerów, dispatcherów etc. Do zobaczenia!

czytaj dalej
Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');