Niedawno urządziliśmy u siebie pierwszy dzień otwarty. Odwiedziło nas bardzo wielu z Was i podobno dobrze się bawiliście, dlatego obiecujemy, że już niedługo to powtórzymy! Obserwujcie nasze media społecznościowe – facebooka i instagrama i zostańmy w kontakcie! Na zdjęciu kolaż Waszych uśmiechniętych twarzy tego dnia! Jeśli nie dostałeś od nas zdjęć z wizyty, to napisz do nas na kontakt@jet-team.pl, na pewno coś znajdziemy jeszcze.

Zobacz nasze inne aktualności

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA!

WAKACYJNA PROMKA! Użyj kodu "holiday" przy zakupie vouchera na naszej stronie lub w lokalu, by odebrać 15% zniżki. Przyjdź do nas w wakacje z legitymacją studencka lub uczniowską, by odebrać 15min gratis do swojej aktualnej rezerwacji. Promka obowiązuje do końca...

czytaj dalej
Warsztaty lotniczo-edukacyjne

Warsztaty lotniczo-edukacyjne

Wraz z British School zapraszamy dzieci na warsztaty lotniczo-edukacyjne, których celem jest zapoznanie oraz zainteresowanie dzieci tematem lotnictwa. Organizujemy 3 dniowe warsztaty, w małych grupach. Także liczy się kolejność zgłoszeń.

czytaj dalej
Mikołajkowy Dzień Otwarty

Mikołajkowy Dzień Otwarty

Wychodzimy Wam na przeciw i ogłaszamy Mikołajkowy Dzień Otwarty u nas na Symulatorze Samolotu A320 na Głębocka 5 w Warszawie. Każdy kto przyjdzie będzie mógł skorzystać z możliwości 20min darmowego lotu, co by nabrać smaku na latanie!

czytaj dalej
Ho ho ho

Ho ho ho

Ty już wiesz o co chodzi prawda? My też dlatego już teraz wjechała do nas zniżka na Mikołajki. Obserwuj naszego Facebooka lub Instagrama, a znajdziesz tam aktualne kody promocyjne do zakupu voucherów tu na stronie lub w lokalu.

czytaj dalej
Black Week

Black Week

Zakupowe szaleństwo 3…2…1…?
Jak co roku czekają na Was wspaniałe okazje na zakup naszych voucherów. To co u nas kupujecie to możliwość obdarowania drugiej osoby niezapomnianymi wrażeniami, masą niesamowitych przeżyć, których doświadczyć można tylko latając. U nas dodatkowo, mimo, że jesteśmy w branży lotniczej, ślad węglowy znikomy, także jak to mówią – zero wyrzutów sumienia! Już zaraz na nasze media społecznościowe wjadą promocyjne kody do zakupu voucherów. STAY TUNED!

czytaj dalej
Zniżka załogowa

Zniżka załogowa

Czy wiesz, że u nas każdy członek personelu lotniczego ma 15% zniżki? Wpadaj do nas z licencją lub świadectwem i odbierz 15% zniżki dla pilotów, skoczków, stewardess, mechaników lotniczych, kontrolerów, dispatcherów etc. Do zobaczenia!

czytaj dalej
Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');