Dla dzieci

Chociaż dzieciaki trudno jest czymś zaskoczyć, to na szczęście istnieją jeszcze takie rozrywki, o których wcześniej nie słyszały, bądź nie miały okazji ich doświadczyć. Jedną z nich jest bez wątpienia lot symulatorem samolotu Airbus A320. Zarówno młodsze, jak i starsze pociechy, będą miały z takiego prezentu mnóstwo przyjemności, a dzień spędzony z nami na długo zapisze się w ich pamięci. Doskonale wiemy, że ciekawość świata u najmłodszych jest niesamowita, dlatego nasi licencjonowani piloci są przygotowani na każde pytanie i chętnie podzielą się swoimi doświadczeniami i opowieściami. Przebieg szkolenia, jak i cały lot, dostosowany jest do możliwości poznawczych i etapu rozwoju Twojego dziecka. Chcemy by było to dla niego przede wszystkim wspaniałe, pełne radości przeżycie.

Data ważności: 12 miesięcy od daty zakupu

Forma zakupu:

  • voucher online (wysyłany mailem)
  • zestaw prezentowy (przesyłka kurierska)

Dostepne dni lotu:

  • poniedziałek – piątek: 14 – 22
  • sobota i niedziela: 10 – 22

Lokalizacja: Warszawa, ul. Głębocka 5

Symulator lotu dla dzieci – zafunduj im moc wrażeń!

Zawsze, gdy mamy okazję gościć u siebie dzieci lub nastolatki, przekonujemy się jak ogromną radość daje im odkrywanie i zdobywanie wiedzy – dla nas to ogromny przywilej, gdy możemy im w tej drodze towarzyszyć. Każdy mały pilot, bez względu na wiek i rodzaj wybranego pakietu, otoczony jest opieką profesjonalnego licencjonowanego pilota, które chętnie zdradza wszystkie tajniki pracy za sterami samolotu. Dzieciaki mają okazję dowiedzieć się do czego służą poszczególne przyciski i kontrolki, ale też mogą pytać o rzeczy, które je szczególnie interesują. Cały lot ma charakter zabawy i nasi piloci dokładają wszelkich starań, by czas spędzony z nami był nie tylko radosny, ale też na tyle interesujący, by zainspirować dzieci do rozwijania wiedzy o lotnictwie.

Wybierz długośc lotu

LOT 30-MINUTOWY

Rekomendowana trasa to przelot widokowy nad Warszawą – opcja w sam raz dla mniej doświadczonych osób, które są sprawdzić jak poczują się za sterami samolotu. Doskonały wybór na pierwszy przelot.

Cena: 235 zł
LOT 60-MINUTOWY

Opcja dla bardziej zaawansowanych, pozwala na wystartowanie samolotem „od zera” (rozruch maszyny, uruchamianie silników, kołowanie). W tym wypadku awaria w czasie lotu nie jest rzeczą niemożliwą.

Cena: 449 zł
LOT 90-MINUTOWY

Lot trwający półtorej godziny pozwoli Ci poczuć się prawie jak profesjonalny pilot. 90-minutowa przygoda w symulatorze Airbusa 320 powoli Ci odbyć krótką podróż w czasie rzeczywistym lub wygenerować kilka losowych problemów w trakcie lotu.

Cena: 625 zł
LOT 120-MINUTOWY

Dwie godziny lotu dla najbardziej zaawansowanych. Możliwość wygenerowania konkretnych awarii samolotu, a także odbycia pełnego rejsu w czasie rzeczywistym – od startu do lądowania na wybranym lotnisku, ze wszystkimi procedurami, które towarzyszą pilotom w trakcie prawdziwego lotu.

Cena: 799 zł

Ważne informacje

  1. Prosimy o przyjście 15 minut przed planowanym lotem. W przypadku spóźnienia się istnieje możliwość przesunięcia Twojej rezerwacji na inny termin.
  2. Podczas całego lotu mas zapewnioną opiekę licencjonowanego instruktora.
  3. Pakiet 120-minutowy jest dostępny w formie vouchera elektronicznego, którego przesyłamy mailem lub zestawu prezentowego wysyłanego kurierem.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');