Dla niego

Chcesz naprawdę zaskoczyć swojego ukochanego, brata, tatę czy przyjaciela? Na pewno nie zrobisz tego kupując mu kolejną parę skarpetek. Niespodzianka uda się jednak bez wątpienia jeśli zafundujesz mu lot symulatorem Airbus A320! Taka przygoda sprawi mu niezwykłą frajdę, a związane z nią przeżycia będą wracać we wspomnieniach przez wiele lat. Nawet panowie, którzy nie są fanami lotnictwa docenią możliwość siedzenia za sterami jednego z największych samolotów pasażerskich świata. Choć sam lot jest jedynie symulacją, to emocje jakie mu towarzyszą są jak najbardziej prawdziwe. Wszyscy uczestnicy organizowanych przez nas lotów symulatorem objęci są profesjonalną opieką licencjonowanych pilotów, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą oraz anegdotami z zawodowego życia.

Data ważności: 12 miesięcy od daty zakupu

Forma zakupu:

  • voucher online (wysyłany mailem)
  • zestaw prezentowy (przesyłka kurierska)

Dostepne dni lotu:

  • poniedziałek – piątek: 14 – 22
  • sobota i niedziela: 10 – 22

Lokalizacja: Warszawa, ul. Głębocka 5

Lot samolotem – świetny prezent dla niego

Decydując się na lot w naszym symulatorze możesz wybrać spośród wielu dostępnych pakiet: vouchery 30-, 60-, 90- i 120-minutowe obejmują różny zakres działań, ale wszystkie zapewniają niezapomniane emocje. Co więcej, jako jedna z niewielu firm, zajmujących się organizacją tego rodzaju rozrywki, oferujemy możliwość indywidualnego zaplanowania całej sesji. Jeśli chcesz masz swój pomysł na to, jak ma wyglądać Twój lot, skontaktuj się z nami. Razem opracujemy program na miarę oczekiwań Twoich lub osoby, którą chcesz obdarować voucherem. Pozostajemy do Twojej dyspozycji w przypadku pojawienia się jakichkolwiek pytań lub wątpliwości. Do zobaczenia za sterami Airbusa 320!

Wybierz długośc lotu

LOT 30-MINUTOWY

Rekomendowana trasa to przelot widokowy nad Warszawą – opcja w sam raz dla mniej doświadczonych osób, które są sprawdzić jak poczują się za sterami samolotu. Doskonały wybór na pierwszy przelot.

Cena: 235 zł
LOT 60-MINUTOWY

Opcja dla bardziej zaawansowanych, pozwala na wystartowanie samolotem „od zera” (rozruch maszyny, uruchamianie silników, kołowanie). W tym wypadku awaria w czasie lotu nie jest rzeczą niemożliwą.

Cena: 449 zł
LOT 90-MINUTOWY

Lot trwający półtorej godziny pozwoli Ci poczuć się prawie jak profesjonalny pilot. 90-minutowa przygoda w symulatorze Airbusa 320 powoli Ci odbyć krótką podróż w czasie rzeczywistym lub wygenerować kilka losowych problemów w trakcie lotu.

Cena: 625 zł
LOT 120-MINUTOWY

Dwie godziny lotu dla najbardziej zaawansowanych. Możliwość wygenerowania konkretnych awarii samolotu, a także odbycia pełnego rejsu w czasie rzeczywistym – od startu do lądowania na wybranym lotnisku, ze wszystkimi procedurami, które towarzyszą pilotom w trakcie prawdziwego lotu.

Cena: 799 zł

Ważne informacje

  1. Prosimy o przyjście 15 minut przed planowanym lotem. W przypadku spóźnienia się istnieje możliwość przesunięcia Twojej rezerwacji na inny termin.
  2. Podczas całego lotu mas zapewnioną opiekę licencjonowanego instruktora.
  3. Pakiet 120-minutowy jest dostępny w formie vouchera elektronicznego, którego przesyłamy mailem lub zestawu prezentowego wysyłanego kurierem.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');