Dla niej

Chcesz zaskoczyć mamę, żonę, siostrę, dziewczynę lub przyjaciółkę? Gwarantujemy, że Ci się uda, jeśli zdecydujesz się zabrać ją na fantastyczną przygodę do naszego symulatora. Nawet, jeśli wcześniej o tym nie marzyła, to po odbyciu lotu na pewno będzie w stanie euforii. Emocje jakich dostarcza taka rozrywka są nieporównywalne z niczym innym. Symulator bardzo realistycznie oddaje wszystkie szczegóły związane z pilotowaniem samolotu. W zależności od wybranego wariantu masz możliwość wypróbowania swoich sił m.in. w podchodzeniu do lądowania, uruchomieniu samolotu od zera czy też przeprowadzenia pełnego lotu z wybranych przez siebie lotnisk w czasie rzeczywistym wraz ze wszystkimi procedurami obowiązującymi w realnym świecie.

Data ważności: 12 miesięcy od daty zakupu

Forma zakupu:

  • voucher online (wysyłany mailem)
  • zestaw prezentowy (przesyłka kurierska)

Dostepne dni lotu:

  • poniedziałek – piątek: 14 – 22
  • sobota i niedziela: 10 – 22

Lokalizacja: Warszawa, ul. Głębocka 5

Niezapomniane wrażenia dla niej

Dostępne warianty obejmują loty 30-, 60-, 90- oraz 120-minutowe. Poszczególne opcje są urozmaicone pod względem zakresu wykonywanych podczas lotów operacji. Przykładowo: opcja półgodzinna obejmuje m.in. lot widokowy nad Warszawą. Decydując się na voucher 60-minutowy masz możliwość odbycia bardziej szczegółowego szkolenia oraz zmiany lotniska na dowolny cywilny port lotniczy na świecie. W skład pakietu 120-minutowego wchodzą dodatkowe możliwości wygenerowania wybranych przez Ciebie awarii samolotu oraz asystę instruktora w powietrzu. Chętnie pomożemy w wyborze najbardziej korzystnej opcji. Do zobaczenia za sterami Airbusa A320!

Wybierz długośc lotu

LOT 30-MINUTOWY

Rekomendowana trasa to przelot widokowy nad Warszawą – opcja w sam raz dla mniej doświadczonych osób, które są sprawdzić jak poczują się za sterami samolotu. Doskonały wybór na pierwszy przelot.

Cena: 235 zł
LOT 60-MINUTOWY

Opcja dla bardziej zaawansowanych, pozwala na wystartowanie samolotem „od zera” (rozruch maszyny, uruchamianie silników, kołowanie). W tym wypadku awaria w czasie lotu nie jest rzeczą niemożliwą.

Cena: 449 zł
LOT 90-MINUTOWY

Lot trwający półtorej godziny pozwoli Ci poczuć się prawie jak profesjonalny pilot. 90-minutowa przygoda w symulatorze Airbusa 320 powoli Ci odbyć krótką podróż w czasie rzeczywistym lub wygenerować kilka losowych problemów w trakcie lotu.

Cena: 625 zł
LOT 120-MINUTOWY

Dwie godziny lotu dla najbardziej zaawansowanych. Możliwość wygenerowania konkretnych awarii samolotu, a także odbycia pełnego rejsu w czasie rzeczywistym – od startu do lądowania na wybranym lotnisku, ze wszystkimi procedurami, które towarzyszą pilotom w trakcie prawdziwego lotu.

Cena: 799 zł

Ważne informacje

  1. Prosimy o przyjście 15 minut przed planowanym lotem. W przypadku spóźnienia się istnieje możliwość przesunięcia Twojej rezerwacji na inny termin.
  2. Podczas całego lotu mas zapewnioną opiekę licencjonowanego instruktora.
  3. Pakiet 120-minutowy jest dostępny w formie vouchera elektronicznego, którego przesyłamy mailem lub zestawu prezentowego wysyłanego kurierem.

Usiądź za sterami AirBusa A320

lub podaruj komuś wyjątkowy prezent

Gdzie nas znajdziesz?

ul. Głębocka 5,
03-287 Warszawa

Kontakt

Wysyłając wiadomość , wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych na zasadach określonych w Polityce prywatności.

gtag('config', 'AW-673912627');